Co to jest KITO ?

KITO to firma założona z myślą o segmencie firm małych i średnich, czyli takich, gdzie nie mamy do czynienia z rozbudowanym działem zakupów.

Dlaczego akurat Państwa firma? Odpowiedź jest prosta. Chcemy zapewnić Państwu ciekawą ofertę za rozsądne pieniądze. Chcemy być Państwa działem zakupów. Chcemy wdrażać u Państwa technologie naszych dostawców tak, aby proces zamówień był automatyczny i nie pochłaniał cennego czasu.

W celu ułatwienia Państwu rozliczenia proponujemy innowacyjną fakturę KITO zawierającą zestawienie wszystkich zrealizowanych dla Państwa usług. Płatność raz w miesiącu pozwoli Państwu na optymalizację kosztów oraz zwiększy Państwa płynność finansową.

Jednocześnie to dzięki naszym klientom stale poszerzamy asortyment dostępnych usług. Cieszymy się kiedy klienci rozbudowują naszą ofertę i dzięki współpracy z nami zaczynają czerpać prawdziwe korzyści z prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Proponujemy jeden portal jako bazę zamówieniową. Jedną fakturą rozliczającą współpracę* oraz jeden dział obsługi klienta w zakresie wszystkich usług proponowanych przez KITO. Jesteśmy przekonani, że wspólnie stworzymy niezwykle ciekawą i owocną współpracę.

 

Dziękujemy i gratulujemy trafnego wyboru.

*Część usług wyklucza pojedynczą fakturę. Szczegółowe informacje zawarte są w opisie usług.